Váš partner na ceste k úspechu v Nearshore outsourcingu!

Budeme Vašim spolahlivým partnerom v poskytovaní tých najlepších expertov na Vaše požiadavky.

Kto sme?

Sme Tamco, mladá, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť so sídlom v Slovenskom IT Valley, v Košiciach. Našou hlavnou náplňou je poskytovanie nearshore služieb a konzultácie zakazníckych IT problémov a návrhov. Popri ponuke služieb pre našich zákaznikov, pracujeme aj na vlastných projektoch a aplikáciach.

Naša spoločnosť je zameraná na širší okruh využívaných technológií, pretože IT je veľmi rýchlo sa vyvíjajúca oblasť a my chceme byť neustále jej súčasťou. Našim cieľom je nájsť si stabilné miesto v IT oblasti na európskom trhu a byť tak dobrou konkurenciou pre ostatných.

Našou snahou je vybudovať si dlhodobejší partnerský vzťah so zákazníkmi, čo sa snažíme dosiahnúť profesionalitou a zároveň korektným a ľudským prístupom.

Prečo práve my?

Hľadáte partnera s ktorým by ste chceli rozšíriť svoj existujúci tím?

Skúseného partnera, ktorého sídlo je v Europskej únii? Partnera, ktorý Vám pomôže s Vašimi novými projektami?

Vďaka nízkym vstupným nákladom, transparentným financovaním, minimálnymi kultúrnymi rozdielmi, ale najmä vvsokokvalifikovaným tímom vieme byť tým pravým partnerom pre Vás.

Ak Vás naša ponuka oslovila, tak vieme byť pre Vás tým najlepším riešením. My sa už teraz tešime na budúcu spoluprácu práve s Vami.

Vybudujme spolu niečo zajímavé a úspešné